Starten met een brede basis
Student Mediamanagement en Marketing (dit heet vanaf heden Creative Marketing & Communication), Kazu Landman, startte na het behalen van haar havodiploma met een mbo-opleiding. Een bijzondere keuze volgens haar docenten op de middelbare school, maar voor haar een heel bewuste keuze.

Kazu vertelt over haar bewuste keuze. βIk ben een echte regeltante en hou ervan om iets te organiseren. Maar waar ik dat in een opleiding kon vinden of wat voor werk daarbij zou passen wist ik niet. Mijn broer wees mij op de opleiding Mediamanagement en Marketing bij het GLU. Hij heeft ook gestudeerd op deze school en is erg enthousiast daarover.β
Omdat Kazu zich nog niet wil vastleggen in bepaalde richting koos ze ervoor om een brede mbo-opleiding te volgen, zodat ze daarna met een brede basis kan beginnen aan een studie op het hbo.
Omdat Kazu zich nog niet wil vastleggen in bepaalde richting koos ze ervoor om een brede mbo-opleiding te volgen, zodat ze daarna met een brede basis kan beginnen aan een studie op het hbo.
βDe vakken Engels, Nederlands en rekenen gaan mij, door mijn havo-achtergrond gemakkelijk af. Maar voor de nieuwe vakken, die ik niet op het middelbare kreeg, moet ik echt wel mijn best doen!β, aldus Kazu.
Kazu is blij dat ze deze keuze heeft gemaakt. βJe hoeft je niet verplicht te voelen om naar het hbo te gaan als je op de havo zit. Via een mbo-opleiding naar het hbo heeft veel voordelen als je door wilt studeren. Ik raad iedereen, die op de havo zit, aan om niet alleen naar hbo-vervolgopleidingen te kijken. Wie weet vind je op het mbo wel een hele leuke studie die bij je past!β
Ben je enthousiast geworden? Bekijk dan de opleiding Creative Marketing & Communication.